Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj hogy megállítottam a...

Baj hogy megállítottam a menzeszem már régóta? Komoly bajom is lehet?

Figyelt kérdés
Sok baj volt eleinte a menstruációmmal,kórházban kezeltek vele,stb. Aztán elkezdtem ezt az injekciót(depo injekció)amitől se gyerek nem lehet,és a menstruációt is beállítja,11 hetente kapom.Eleinte ez se használt de elkezdtem mellé fogamzásgátlót szedni,szünet nélkül,és így már 4 hónapja nem is jött meg. Én ennek örülnék,de fájásaim vannak(különösen ha orgazmusom van,szerintem ez is fura),és az orrom is már 1-2 hete minden reggel vérzik de van hogy napközben is. Lehet bajom? Veszélyes lehet?Mit javasoltok?

2015. ápr. 3. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj gondolom orvosi javaslatra tetted, és nem valami babona miatt. Ha meg igen, mi akkor sem tudunk ebben tanácsot adni. Mindenesetre én a természetest szeretem.
2015. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik orvos azt mondja hogy ne szedjem a fogamzásgátlót a másik azt hogy nyugodtan csak tartsak szünetet. De én nem akarok szünetet tartani,félek ha megint megjön nem fogom tudni elállítani. Meg amúgy is jó nélküle csak hát lehet hogy ez így nem tesz jót.
2015. ápr. 3. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, de az tuti fix, hogy nem normális ha valakinek sosincs menstruációja. Elhiszem hogy nagyon rossz élmény ért amikor alig tudtátok elállítani, de ez így akkor sem megoldás. Főleg, hogy tapasztalod is a kellemetlen dolgokat (fájdalom, orrvérzés...). Nem is csodálom, a szervezeted teljesen be lehet zavarodva a sok gyógyszertől. Esetleg menj el egy 3. orvoshoz... Hátha mondd valami újat, jobbat.

De ezt így ne hagyd ennyiben! :)

2015. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt sürgősen hagyd abba, ha jót akarsz.
2015. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezer orvosnál voltam már,az oltás előtt szinte az összes létező fogamzásgátlót kipróbáltam de még akkor is véreztem.Bár angliában élek,itt az orvostudomány szerintem korántsem olyan fejlett mint magyarországon(hideg allergiám van amire itt az egyik nővér a suliban jeges pakolást tett,mondanom sem kell az egész karom bedagadt) de ha majd megyek haza jobban ki is vizsgáltatom :) köszi a segítséget
2015. ápr. 3. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez most vicc, ugye?


Ennél amit most csinálsz, még akkor is jobban járnál, ha kivetetnéd a méhedet és a petefészkeidet.

2015. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem vicc. De félek is abbahagyni a gyógyszert.
2015. ápr. 5. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony nagyon durva. Ezt nem teheted a testeddel!!!! Hagyd abba ezt így, mert rossz vége is lehet! :/
2015. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!