Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürödhetek tengerben ha...

Fürödhetek tengerben ha menstruálok? 12/L

Figyelt kérdés
Tampont erre a kivételes esetre használhatok már?
2015. ápr. 6. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Én azt mondom összevérzed a jó vizet.. :P


Nyugodtan, bár ilyenkor nem tudom nem-e szokás fertőzés kockázattal számolni (hogy ennek van-e alapja abban nem vagyok biztos.. sőt, de úgy tudom ilyenkor óvatosan szoktak fürdeni, úszni..)

2015. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
A Vörös tengerben igen.
2015. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha fürdök is a fertőzèseket meg lehet előzni?
2015. ápr. 6. 17:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Én mindig tampont használtam már 12 évesen is, miért ne lehetne? Ha fürdesz 2-3 óránként mindenképp cserélni kell, és semmi bajod nem lesz.
2015. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehetni lehet, de menzesz ideje alatt nagyobb a fertőzésveszély és 12 évesen én még nem ajánlanám neked a tamponhasználatot.
2015. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó, miért, mi baja lesz tőle??
2015. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De csak a fürdès ideje alatt használnám és 1 óránként cserélném es intim kendővel kitörölném az úgy jó lenne?
2015. ápr. 6. 17:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze. Nyugi, más is fürdött már tamponnal és semmi baja nem lett.
2015. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy biztos fürödhetsz, szerintem ez a fertőzés téma is kamu.. legalábbis kamugyanús.
2015. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"utolsó, miért, mi baja lesz tőle??"

Nem mondtam, hogy baja lesz tőle. Csak ilyenkor, mikor egy lány-nő menstruál, könnyebben kaphat el fertőzéseket, juthat fel oda, ahová nem kéne és nem gondolnám, hogy túl kellemes lenne a nyaralás alatt vagy után egy kellemetlen kis hüvelygombával küszködni, vagy valamilyen gyulladással küszködni.

A 12 éves korban meg azért nem ajánlanám, mert sajnos nem mindenkinek megy egyből a tamponhasználat, nem mindenki tudja egyből használni, sok olyan kérdést olvasok itt az oldalon, akik még a mini tampont is képtelenek felhelyezni, mert még nagyon fiatalok és nem gondolnám, hogy 12 évesen feltétlenül össze fog neki jönni a használata.

2015. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!