Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy rendszertelen...

Melinda- kérdése:

Normális, hogy rendszertelen a menstruációm azóta, hogy elvesztettem a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben volt az első, és utána jött az, hogy nagyon sokat késett, két hetet. De azután szintén késett, viszont a szám elkezdett egyre lejjebb és lejjebb menni, míg egyszer már ott tartottam, hogy 33 napos volt a ciklus, gondoltam a mostani már ilyen 30 körüli lesz, de nem, a 28 naphoz késett 5 napot. szóval még több lett, vagyis 36 nap. Helyre fog állni a ciklusom? Ezelőtt nem igazán követtem nyomon hogy mennyi napos volt, viszont elkezdtem emlékezetből beírosgatni a naptárba(kb 3 hónapot) és észrevettem, hogy akkor ilyen huszon akárhány naposak voltak.
2015. ápr. 7. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne rendszertelen a ciklusod? Egyszerüen csan nem 28 napos (ahogy a nök 90%-ának), hanem 33-36 nap között mozog. Ez teljesen normális dolog.


De ha ennyire nem vagy tisztában a szervezeted müködésével, akkor nem igazán ajánlott szexuális életet élni, mert röveidesen "tévedésböl" terhes leszel, mivel fogalmad sincs a témáról.

2015. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát annyit tudok, hogy az első után ha nem is napra pontosan de hétre pontosan várható volt a menstruációm, szóval tudtam követni. És épp ezért csupán aggódok.
2015. ápr. 7. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem rendszertelen ciklus. Az nem baj, ha nem 28 napra jön meg. Nézd vissza, hogy az utóbbi 6-7 menstruációd között hány nap volt. Számolj ki egy átlagot, és az a Te ciklusod. :)
2015. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!