Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácios fájdalmak szülés...

Menstruácios fájdalmak szülés után, teljesen másmilyenek, normális?

Figyelt kérdés

Miota megszületett a lányom sokkal erősebbek,olykor a wczés is fájdalmas.erősebb is a vérzésem,dea legrosszabb az hogy az első napont olyan feszítő érzésem van mint mikor tágult a méhszájam.5perc álldogálás után le kell ülnöm.Az egészben a legfurcsább hogy végül császárral született szoval azt se tudom milyen egy tolofájás de menzeszkor van sejtésem.

Egyszeruen félek orvoshoz menni, hogy talál valamit.Mi lehet ezvolt hasonlo valakinek? Mar egy éves mult a baba.


2015. ápr. 7. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:

"Egyszeruen félek orvoshoz menni, hogy talál valamit"


jó felfogás....

2015. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ki kell vizsgálni az okát. Nekem szülés után sokkal enyhébbek voltak a görcseim, mint előtte, szinte alig fájt a hasam.
2015. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.igen "jo felfogás" tudom hogy mennem kell, de félek.Nem a vizsgálattol hanem ha találnak valamit mihez kezdek, mit fognak csinalni.Ezt a félelmemet le kell gyűrnöm,ahhoz meg kell egy kis idő.Te sose halogattál semmit?

2.

Igen tudom hogy ki kell vizsgalni. Nincs mese.

Köszönöm azért a válaszokat, jo lett volna ha valaki jart hasonlo cipőben, és elmondja mi várhat rám. Lehet hogy semmiség.De valahogy nem ezt érzem. Na majd egy hét mulva meglatjuk...

2015. ápr. 8. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
én sose halogattam semmit :) (első)
2015. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jo neked,én mindig mindent. (magammal kapcsolatban,a gyerekkel nem.mindig ő az első).

Ilyen vagyok.Nem lustaságbol,hanem félszből.

2015. ápr. 8. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig menj el! tuti nincs baj! de inkább derüljön ki bármi is van minthogy késő legyen. de szerintem ez sok mindentől lehet! nézesd meg :)
2015. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azlesz,jövőhéten mihelyt elmulik hivom az orvost.Hálisten nagyon jo orvosom van.Majd kideríti mi a helyzet.. Ez igy nem mehet tovább.Igaz a mostani mar egész türhető volt.De ez a táguláshoz hasonlo érzés nagyon ijjesztő. Mintha feszitene valami. Na nem ecsetelgetem tovább.
2015. ápr. 9. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én még nem szültem és 22 éves vagyok de ha ez valamennyire megnyugtat nekem amikor menstruálok szokott lenn iolyan fájdalmam hogy azt hiszem szét - kiszakad a méhem a helyéről, valamikor enyhébb de legtöbb esetben borzasztóan görcsölök sajnos, néha rosszul is leszek
2015. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2015. ápr. 11. 22:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt az érzést a táguláson kivül semmihez sem tudom hasonlitani. Olyan mint...Mikor székrekedésed van és hiába nyomod nemjon.Aztan ha igen akkor Nagyon feszit szét.Na ilyesmi csak aegy lukkalarrébb.Konkrétan a combomig sugároz mintha a csontjaim tátulnának..Na jo tényleg nemecsetelem tovabb....
2015. ápr. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!