Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas fehérversejtszam?

Magas fehérversejtszam?

Figyelt kérdés
Van ég cisztám ami miatt műtétre fog sor kerülni,hogy eltávolítsák.Ehhez nyilvàn szükség volt vervetelre...de magas a fehérvérsejtszamom...a normál ertek a lelet szerint 4-9g/l között van..az enyém 11.3...ez mar gondot jelent? Utana olvastam de egyre jobban elkeseredem...mikor ideadtak a leletet nem mondtak semmit de nagyon furcsállom es elvagyok keseredve...

2015. ápr. 11. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Vorosversejt rendben van nekem 4.96,normál ertek 4-5.2 között.

Thrombocyta kicsit magas 405,normál ertek 150-400 között .

Süllyedés is magas kicsit 16,normál ertek 1-15 között....

Nagyon aggódom előre is koszonom a válaszokat !

2015. ápr. 11. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:
a thrombocyta, illetve a süllyedés is normális. az csak egy tartomány, ahol általában rendben van, de egyénfüggőek ezek az értékek, nem kell aggódni miatta. A fehérvérsejt szám pedig tudod miért magasabb egy lehelletnyivel? egy apró betegség miatt, amit lehet észre sem veszel,de a szervezeted éppen legyűri. Nem kell itt semmiért aggódni, az égvilágon semmi baj nincs az értékeiddel. az interneten pedig nem érdemes ezeket a marhaságokat olvasni, mert egy egyszerű megfázásra rá tudnak olyan betegséget húzni, mint az aids-rák-kergemarhakór kombó.
2015. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a választ !:) most azert kicsit megnyugodtam!:)
2015. ápr. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!