Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ilyen tünetek...

Mi okozhatja ilyen tünetek mellet a menstruációm késését?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdődött az hogy fáj az alhasam. Elmentem a házi orvoshoz aki elküldött vér és vizelet vizsgálatra. A vizeletem tiszta volt a véreredmény pedig azt mutatta valami gyulladás van a szervezetemben. Rá pár napra már megfázásos tüneteim voltak ezekre kaptam antibiotikumot. A kezelés befejeztével még mindig fájt az alhasam ezért elmentünk hasi ultrahangra ahol a jobb petefészkemben találtak egy kis valamit, azt mondták 1-2 nap és felszívódik csakhogy ekkor már három hete tartott a fájdalom. Elmentem nőgyógyászhoz ő azt mondta hogy valószínűleg csak egy érett petesejt de azért kaptam antibiotikumot illetve hüvely krémet. Szóba került hogy nem e ciszta, de mivel nem élek nemi életet azaz szűz vagyok nem tudott többet tenni velem. Eddig mindig pontos volt a mestruációm, de januárban hamarabb jött egy héttel februárban pedig később, márciusban úgy ahogy kellett most pedig 9dik napja késik. Még mindig állandó az alhasi fájdalmam még az erős gyógyszer sem enyhíti a fájfájdalmakat. 16 éves vagyok szűz. mi lehet a bajom? Mitől késik?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2015. ápr. 11. 22:23
 1/2 anonim válasza:
Most akkor a tünetek, a melled, vagy mi van?
2015. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tünet: alhasfájás meg ott a rövid kortörténet de ha a kérdést és az utána lévő szöveget nem tudod/tudja értelmezni akkor valószínűleg válaszolni de tudsz/tud.
2015. ápr. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!