Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok intim lemosót...

Használhatok intim lemosót tusfürdő helyett? A savas irányba elmozdult hüvelyflórámat az visszaállítja a normális irányba?

Figyelt kérdés
Milyet vegyek,hol és mennyiért lehet kapni?
2015. ápr. 12. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A hüvelyflórádnak savasnak kell lennie, hiszen így véd.

Nem jó ha ezt kimosod/lemosod, úgy kaphatsz el könnyen fertőzést.

Én intim lemosót használok (Lactacyd Femina, Tescoban vesszük, de szinte bárhol lehet venni, patika, drogériák stb), viszont sokaknak pont, hogy nem válik be az intim lemosó, ezért sokan nem ajánlják, nőgyógyászok sem mindig.

2015. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat...lúgos irányba...azt hiszem:) Lényeg a lényeg,hogy egy kúpos kúra után használnám.Valamint eddig tusfürdőt használtam de az tudom hogy nagyon nem jó.A sima vizet meg kevésnek találom...nem érzem magam tisztának úgy.
2015. ápr. 13. 00:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kúpos kúra után nem ilyet kell használni, hanem hüvelyflóra helyreállító készítményt. Patikában kérd így és sokfélét tudnak majd mutatni.
2015. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és maradhat a tusfürdő, de kipróbálhatod az intim lemosót, mosd ezekkel kívül, húgycsőnyílásnál stb, viszont a hüvelynél NE!
2015. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogok venni hüvelyflóra visszaállítót is,csak ezenkívül szeretném lecserélni a tusfürdőt intim lemosóra,mert talán az mégiscsak jobb:)Természetesen nem szoktam a hüvelynél mosni!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld!

2015. ápr. 13. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!