Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a végbélnyílásomná...

Mi lehet ez a végbélnyílásomnál? Nagyon félek 17/L

Figyelt kérdés

Kb. 3 napja fáj a végbélnyílásomnál.

Azt hittem "csak" azért , mert meg fog jönni, és kisugárzik a fájdalom oda, vagy valami...

Ma viszont megnéztem, és közvetlenül a végbélnyílásomnál van egy dudor, hólyag szerű, és szerintem vér lehet benne. Lilás színe van, vagy nem is tudom.

Fáj is.

Mindjárt sírok, nagyon félek :'(

Segítsetek !!



2015. ápr. 14. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet egy tályog. Nekem is volt ilyen, csak az enyémnek nem volt színe. Ha még holnap reggelig kibírod első dolgod legyen a sebészetre elmenni. Ha nem akkor menj el ügyeletre, de legyet ugyan ott lennél időben, mintha reggel szakrendelésre mennél.
2015. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Aranyér. Menj dokihoz, ő majd ír fel gyógyszert. Jobbulást.
2015. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

"Az análvonaton nincsen fék."

:D Bocs de ezt nem hagyhattam ki.

Komolyra fordítva a szót menj el minél hamarabb orvoshoz, ne hogy valami komolyabb bajod legyen.

2015. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Miylen típusú a fájdalom? Mert ha szúr és estleg viszket akkor szerintem aranyér!
2015. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyeres csomó. Kérdezd meg édesanyádat, nincs-e aranyérkenőcse vagy kúpja. Langyos kamillateás ülőfürdő is enyhít a fájdalmon.

Ügyeletre fölösleges rohanni, ráérsz rendelési időben megmutatni orvosnak (3 napja fennálló fájdalom nem sürgősségi eset, jó eséllyel el is hajtanának a fenébe az ügyeletről, teljes joggal.) Addig is aranyérkenőcs vény nélkül kapható patikában.

Figyelj oda az étkezésedre, hogy ne legyen szorulásod, kemény székleted.

2015. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A Reparon vagy Sperti kenőcs nagyon jó rá.
2015. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!
2015. ápr. 14. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha kemény székleted volt, akkor szerintem is lehet aranyeres csomó, Reparon krémmel kenegesd és ha nem múlik pár napon belül, akkor menj el sebészetre.
2015. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aranyér,a lakosság 40%-ának van.Amikor csíp,vagy nagyobb,vastagabb széklet után picit vérezhet reparon krémet használj rá.Nem kell ezzel orvoshoz menni.Rozsban gazdag ételeket fogyasz,sok folyadékkal,akkor ritkábban jön elő majd.
2015. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Harcikacsa válasza:
De sok itt az orvos :) És még azt mondják, mind külföldre menekül :D Na jó, lehet hogy igazatok van a prognózist illetően, de akár aranyér akár nem ... orvosnak látnia kell !!! Minden szokatlan jelenséget jobb, ha egy orvos is megnéz, nehogy később szövődménye legyen :) Kedves kérdező, mindenképpen menj orvoshoz, valószínűleg semmi komoly de akkor is csak ő mondhat biztosat ... szerintem itt GYK -n nem igazán lehet legálisan praktizálni :D
2015. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!