Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsahámlást hogyan állapítják...

Rózsahámlást hogyan állapítják meg az orvosok?

Figyelt kérdés
(Holnap megyek bőrgyógyászatra, de igazából már csak képeken tudom megmutatni neki milyen volt mert 90%-ban elmúlt. Szerintem rózsahámlás volt. A neurológusom mindenáron szeretné ha megmutatnám egy orvosnak, úgyhogy holnap is bepróbálkozom,hátha fogadnak. Eddig azért nem mentem, mert nem fogadtak, illetve időpontot májusra kaptam. És mielőtt jönnétek azzal hogy minek diagnosztizáltam magam, előre válaszolok: eddig mindig bejött, illetve sokszor voltam félrekezelve orvosok által, majd miután utánanéztem és feldobtam egy másik témát kiderült, hogy igazam van.) Köszi a válaszokat:)
2015. ápr. 15. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még vaanak foltjaid, akkor bőrgyógyász felismeri, mert elég jellegzetes tünetei vannak. Tulajdonképpen a rózsahámlás magától is elmúlik egy idő után, és úgy tudom többször nem jön elő, csak egyszer lehet elkapni.
2015. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen így volt, ránézett és ennyi. Csak féltem, nehogy elküldjön vérvételre:)
2015. ápr. 16. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!