Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostantól könnyebben megfertőz...

Mostantól könnyebben megfertőződhetem?

Figyelt kérdés

A hüvelyváladékomban magas volt a fehérvérsejtek száma (azaz Trichomonas fertőzésem volt), vmint méhsebem. Hosszú hónapok alatt kikezeltek. Azt szeretném kérdezni, h mi pontosan ez a méhseb? És erre a Trichomonas fertőzésre most már érzékenyebb leszek, s könnyebben megfertőződhetem vele? Mennyire gyakori ez a fertőzés?mert mikor közölte velem a nőgyógyász, h ez nemi úton terjed, majd meghaltam szégyenembem, mikor még csak 1 kapcsolatom volt, s az sem 1éjszakás kaland volt... :(

23/L



2015. ápr. 18. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Gondolj mar bele milyen buta neveltetesi hu.yeseg ez, hogy szegyent erezzunk?!

Mikor baranyhimlot kaptal el mastol, az nem volt ciki?

Mikor mindenki trusszog a cegben es nathas leszel te is, az nem ciki? Miert van az, hogy csak a nemi betegsegek a ciki.

Ne erts felre, nem bantani akarlak, hanem ravilagitani hogy minden fejben dol el.

Eloszor is, magasrol teszek ra hogy ki mit gondol rolam, foleg idegenek, vagyis nem ciki, hogy volt nemi herpeszem.

Masodszor, megtanultam, hogy amit az orvos mond, azt sosem szabad szentirasnak venni.


Nekem pl. 23-24 evesen egyszerre tobb kalandom is volt, eltem az eletem, es mikor herpesszel diagnosztizalt a doki, azt mondta, ez orok eletemre elkiser.

Azota "megjavultam", egeszsegesen eszem, renszeresen sprotolok, lassan 10eve vagyok kapcsolatban es kozel a 40hez es azota sem volt herpeszem, szoval ennyit a doktorbacsi velemenyerol.


Gugli bacsi pedig megmondja, mi az a mehseb es milyen a Tricho fertozes es elolvasol 5-6 oldalt (amit lehetoleg szakemberek irtak) es tobbet tudsz meg, mint a GYIKrol.


De azert remelem lesz olyan aki hasznosabb tanacsot tud adni, nekem nem volt se sebem se Trchomonasom.


Gyogyulast!

2015. ápr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a partnered hűséges lesz hozzád, akkor nem fogsz megfertőződni.
2015. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!