Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam valamit egyik napról...

Elkaptam valamit egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Nem csináltam semmit, itthon voltam, mégis elkaptam valamit. Viszket az egész nemi szervem, van amikor kevésbé van amikor jobban. Mindenképpen menni fogok orvoshoz vele. A kérdés az, hogy a canesten plus jó rá? Valakivel történt már ilyen?

2015. ápr. 18. 10:09
 1/4 anonim válasza:
0%
Anonim alkohol terapiara is menj majd el, igy berugni hogy ne is emlekezz ra, ott mar valami nincs rendben..
2015. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jön ide a berúgás. Máshol trollkodj, ha nem tudsz a kérdésre választ adni.
2015. ápr. 18. 10:34
 3/4 anonim válasza:

Ilyen velem is szokott lenni...

Ami lehet:

-tisztasági betét

-megizzadtál

-műszálas bugyi

-sokáig volt rajtad u.az a bugyi, keveset fürödtél

-túlfürödtél


A meleg, nedves, izzadt helyen könnyen elszaporodik valami csunyaság, ha nem teljesen menő meg ellenálló hüvelyflórád...


Ne vakard, el tud múlni magától is, de persze ne ahgyd ki a dokit. Csak próbáld meg ne vakarni :SS

2015. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^_^ Most lactacyddel átmostam és egy kicsit jobb lett. Nem vakarom, mert akkor kevésbé viszket.
2015. ápr. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!