Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba már egész életembe...

Hüvelygomba már egész életemben ki fog jönni?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még hüvelygombám!!De,most kijött.Írtak fel klion hüvelytablettát,10 db-osat nekem is,a páromnak szintén ugyanebből a kapszulát.

Az,hogy honnan kaptam el szerintem egyértelmű,mert mindig nagyon vigyáztam,hogy idegen wc-re nem ülök (csak a páromnál ültem rá),koszos kézzel nincs tampon felhelyezés,

fürdőbe,szaunába nem jártam,tehát semmi olyan helyen,ahol mástól kaphattam volna el.


Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de ha pl.az egyik férfi rokona valahonnan összeszedte a gombát,de rajta tünetmentes,nem tud róla.Ráül a barátoméknál a wc-re,a párom így is elkaphatja,hogy aztán ő is tünetmentes legyen és engem megfertőzzön?

Vagy ez az előző szexuális kapcsolatából maradt rajta és most fogékony lettem rá,elkaptam. (Tudni kell még,hogy beteg,antibiotikumot szed) A megcsalás dolog teljesen kizárva.


Még arra is gondoltam,hogy én szedtem össze náluk wc által úgy,hogy xy férfi rokona tünetmentes,nálam meg kijött.(Gondolom,ha nőnek lenne csak szólna,hogy fertőtlenítsünk utána vagy lefertőtleníti maga után.)


Ezek után egész életemben számolnom kell azzal,hogy bármikor bármi miatt kijöhet?:(


Szerintem nem candida,mert a tüneteim nem azzal egyeznek meg,nekem sárgás folyásom van,viszket is,csíp is vizelésnél..


2015. ápr. 19. 16:23
 1/4 CptTomato válasza:
Az a probléma hogy "Szerintem" nem pedig a nőgyógyászom szerint..
2015. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te se lehet túl értelmes ha itt vársz választ a kérdésedre talán kérdezd meg a nőgyógyászod :D
2015. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hüvelygomba NEM csak nemi úton kapható el. Fertőzött WC, uszoda, strand se kell hozzá.


A hüvelyedben normál körülmények között is megtalálhatóak a bacik és gombák. Ha valamilyen ok miatt (legyengült immunrendszer, vagy elég lehet a párod teljesen egészséges spermája is, ami felborítja a vegyhatást) a normál hüvelyflóra felborul, akkor ezek elszaporodnak, és máris "fertőzött" vagy.

2015. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés most nem arra irányult,hogy hogyan alakult nálam ki hanem,hogy a leírtak alapján visszafertőződhetek-e
2015. ápr. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!