Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit görbe a hátam, hogyan...

Kicsit görbe a hátam, hogyan tudnám házilag "Javítani"?

Figyelt kérdés

Nem nagyon görbe csak kicsit,ha kihúzom magam nem látszik,de látom hogy van rajta egy kis púp. Hogyan tudnám javítani? Kizárólag orvossal? Vagy van valami "Házi praktika"? Köszönöm a válaszokat előre is . :)

14/L


2015. ápr. 22. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Először szerintem érdemes lenne beszélned egy orvossal, hogy pontosan miről is van szó. Ha például gerincferdülésről, akkor annak javítására ő is sok hasznos tanáccsal el tud látni, illetve interneten is található jó pár.
2015. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is javasolta, egy orvost látogass meg.


Sok korodbelinek gyenge a hátizma, emellett pedig sokat ülnek, így helyre kis púpjuk lesz. Ha ez a gond és eljársz heti kétszer úszni, megerősödnek a hátizmaid és javul a tartásod.

2015. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. ápr. 22. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet scheuermann gerinc betegség is.
2015. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsen házi megoldás, csak házi feladat lehet egy erre specializálódott szakembertől.
2015. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!