Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Büdös a lefolyásom, de nem...

Büdös a lefolyásom, de nem viszket akkor most miről is van szó?

Figyelt kérdés
1 hete vettem észre, h eléggé büdös a lefolyásom, de egyáltalán nem viszket! A mensimmel nincsen baj minden hónapban rendesen megjön! Mi lehet ez? Nagy baj lesz ha nem fordulok nőgyógyászhoz? Egyébként nincsen párkapcsolatom nem kaphattam el senkitől semmit sem!
2010. febr. 22. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha büdös, akkor nem okés. Használj Love Moon betétet, akár baci, akár gomba okozza, a betét megszünteti az okot.
2010. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az a lefolyás? A folyásra gondolsz? Ha iegn, akkor menj el orvoshoz, valami nincs rendben. Nekem hüvelygyulladásomnál volt hasonló és abból lehet meddőség ha elhanyagolod.
2010. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért ez mekkora röhej már: lefolyás!!! :-DD
2010. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bakteriális hüvelyfertőzésed van, menj orvoshoz, antibiotikumot fog adni.
2010. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első válaszolót kérdezném.Love moon betétet hol lehet venni,és tényleg megszünteti a panaszokat?
2010. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

dehogy szünteti meg a panaszokat, ne legyetek már madarak:S

gondoljátok ha vkinek gyulladása van, amire antibiotikum kell, akkor egy betét meggyógyítja???? ez még viccnek is rossz.

sztem is gyulladásod van, menj orvoshoz, mert igen, nagy baj lehet ha nem mész el.

gyulladást nemkell elkapni, az magától alakulhat ki.

amúgy ha nemmész orvoshoz, ez tovább fog fajulni, és a szagot már nemcsak te fogod érezni....sztem ezt nevárd meg.

2010. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Love moon betétet Rossmannban, Dm-ben is láttam.
2010. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! 3 válaszoló mi ezen olyan nevetséges? v talán pasi vagy ha igen akkor nem is értem miért irkálsz ide! El fogok menni orvoshoz!
2010. febr. 22. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, de azért az orvosnak inkább folyást mondj, mint "lefolyást"..
2010. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél felháborodva, ha butaságot írsz, örülj, hogy nem az orvosnak mondtál lefolyást....:) Ezt folyásnak hívják, a lefolyás az egy betegségnek a lezajlása... Alig kevered csak a dolgokat és még te vagy felháborodva.

Szóval FOLYÁS és ORVOS!

2010. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!