Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mensikor nektek is...

Lányok! Mensikor nektek is felpuffad a hasatok és mintha székrekedésetek lenne? Ez normális vagy más bajom van?

Figyelt kérdés

Észrevettem ezeket a tüneteket mensikor. Eléggé zavar.Ilyenkor nem is eszek annyit mert fáj,de olyan mintha székrekedésem lenne és a hasam is olyan nagy...

Mit gondoltok?

Azt külön megjegyzem,hogy nemi életet élek a barátommal,nem tudom lehet-e köze hozzá.

Csak ide illő választ szeretnék kapni.

18L


2015. ápr. 28. 14:06
 1/10 anonim válasza:
Nekem pont, hogy olyan hasmenésem szokott lenni, hogy az borzasztó. Ráadásul annyira fáj a hátam, hogy néha ülni is alig tudok, pedig csak 20 éves vagyok :(
2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is puffad, főleg mensi előtt és az elején, tesóm barátnőjének viszont hasmenése van, a lényeg, kihat a bélműködésre is, ez biztos. Puffadásra jó a Salvus gyógyvíz, minden patikában, tesco-ban, stb. van.
2015. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal nagyobb akkor a hasam, be sem tudom húzni, mert fel van puffadva. Székletemmel viszont nincs gond.

Talán azért van székrekedésed, mert nem eszel ilyenkor rendesen.

Ha meg görcsölsz, akkor szedjél be görcsoldót, nem kell feleslegesen szenvedni.

2015. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia :)

[link]

Ez remélem valamennyit segít. :)

2015. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,kedvesek vagytok! :)

És a tanácsokat is köszönöm.

Legalább nem vagyok egyedül ilyen tünettel, kicsit meg voltam ijedve.

Görcsoldót szedek,van hogy kettőt is(no-spa) de az első két napon mintha nem hatna semmi teljes mértékben :/

2015. ápr. 28. 14:25
 6/10 anonim válasza:
Nekem is felpuffad a hasam, viszont hasmenésem van. A derekam, hátam, lábaim is fájnak ilyenkor, nem csak a hasam. Algoflex-M nekem bevált, görcsoldó és fájdalomcsillapító kombó. A no-spa nekem sem használ
2015. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ez szokott lenni, mindig várom, hogy megjöjjön, hogy végre lemenjen a hasam, mert nagyon zavar, ahogy kidudorodik, és mikor megjön akkor olyan jó tisztulás érzésem van, és olyankor még az apróbb görcsök is jól esnek, mert tudom, hogy szépen kitisztulok belül.

16/L

2015. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi nektek is!

Nekem nem a mensivel megy le a hasam,hanem amikor kezdődik szabályosan megnő, felpuffad a hasam, gyakoribbak lesznek a böfik is meg többet pukizok stb:/

De ha a mensi hatással van a bélrendszerre akkor remélem ezért van:)

2015. ápr. 28. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy no-spat és egy algoflexet szoktam együtt bevenni, állítólag olyan, mint az algoflex-m.

Akkor kell bevenni, ha még csak éppen kezdődik a fájdalom.

Nekem akkor hat. Ha már úgy veszem be, hogy fáj, akkor nem igazán.

2015. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, de nekem a hasam szokott menni olyankor... vagyis laza széklet, de olyan görcsök kíséretében jön ki, hogy sírhatnékom van tőle. :(
2015. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!