Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használok de minsigh...

Tampont használok de minsigh teszek alá betétet mert egyfolytában szivárog. Attól szivárog hogy nem rakom jobban fentre vagy azért mert megtelik?

Figyelt kérdés
Volt hogy csak 2 órát volt benn és még 14 vagyok nem volt az a hű desok vér.
2010. febr. 22. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Elképzelhető mindkettő. Nekem akkor szokott, ha megtelik. Amikor a legerősebb a vérzés!
2010. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha általános probléma,hogy szivárog,és nem csak egyszer-egyszer abban a pár napban,akkor elképzelhető,hogy nincs rendesen a helyén a tampon.
2010. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is megesik,úgy is,ha a fele sem telt meg,tehát elképzelhető a figyelmetlen(ebb)felhelyezés.
2010. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisebb méretet tettél fel, mint amie szükség lenne, azért szivárog mellette a vér. Nekem 7-8 napos, rendkívül erős vérzésem szokott lenni, de sohasem szivárgott, mert mindig a mennyiségnek épp megfelelő méretet használtam (azaz az elején vastagabbat, a végén meg minit).
2010. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig szivárog pedig tuti hogy a helyén van, elég mélyre teszem. Évek óta használok tampont mégis így van. És nem azért mert tele van, mert ha kiveszem látszik hogy nincs még tele. Olyan mintha melléfolyna. Én már arra is gondoltam hogy anatómiailag selejtes vagyok...
2010. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kb. úgy vagyok, mint az előző. Azért nekem néha van, hogy nem szivárog, pedig mindent ugyanúgy csinálok.
2010. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a tamponok a hülyék,nem mi!:)
2010. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott szivárogni. Úgy vettem észre, leginkább akkor, ha az előző nem telt meg egészen, mikor kivettem, ilyenkor vagy nem tudom elég mélyre helyezni, vagy elfordul.
2010. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az o.b. Flexiat.Könnyű felhelyezni és a "szárnyacskái" nem engedik a szivárgást.
2010. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
VEGYÉL EGY SZÁMMAL NAGYOBB TAMPONT!!!!!!!!!
2010. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!