Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám megfázott és sokat...

Anyukám megfázott és sokat köhög es nagyon fáj a jobb melle alatt a csont mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szinte mozogni se tud tole annyira faj 2 napja van nala de ma delutan lett nagyon fajdalmas.Azt mondja hogy csont faj de siman lehet rekeszizom is.Már hátra is átsugárzik.Volt orvosnal meg tegnap es azt mondta hogy tüdőgyulladás szerű de nem ugy tunik.Most már csak ugyelet van de nem engedi hogy kihivjuk nagyon makacs..Mi lehet ez? Utanna olvastam es ott rekeszizom gyulladastol kezdve borda repedesen at máj problémáig mindent olvastam es teljesen ossze vagyok zavarodva es nagyon felek..

2015. ápr. 30. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
láza is van? állandóan fáj, vagy összefügg légzéssel? ha légzésfüggő, akkor mellhártya gyulladás lehet. ha elharapózott a tüdőgyulladás, akkor meg lehetne akár tályog is. röntgent gondolom csináltak..ugye?
2015. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!