Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok és az...

13 éves lány vagyok és az lenne itt a nagy baj hogy még nekem nem jött meg viszont minden nap ilyen fehér trutymós lesz a bugyim . 😏nem értem miért . Nem kellene már megjönnie? Már majdnem mindenkinek megvan a osztályból.

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 13 éves koromban jött meg először. A fehér trutymó jelzi, hogy beindultak a hormonális változások, nem sokára megjön Neked is.
2015. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

17 éves korodig bármikor megjöhet, az normális.

Ha már van fehérfolyásod is, akkor általában annek jelentkezésétől számított 2 éven belül szokott megjönni

2015. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők is mondták,ez a fehér trutymó,azaz a fehérfolyás,azt jelenti,hogy beindultak nálad a hormonváltozások. Átlagisan az első előtt kb.fél-2 évig van fehérfolyásod.

És nincs ezen mit nem érteni,te egy kicsit később érő típus vagy,úgyhogy nyugi majd megjön :)

2015. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A feher anyag,fehér folyás a hüvely tisztulásat szolgálja,természetes jelenség.Vegyél tisztasági betétet hogy a bugyid ne legyen trutyis.

A fehér folyás lehet átlátszó vagy fehér színű ês amikor száradni kezd sárgás lesz a színe sokszor.



A mensi megjöhet a fehér folyás után napokkal,hónapokkal,évekkel,de van akinek előbb volt mensije és csak utána folyása ez egyéni.

Mindig legyen nálad egészségügyi betét,mert bármikor megjöhet.


Nemileg még érettlen vagy ezért nem menstruálsz még.

2015. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől😘
2015. máj. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!