Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet sulyos egy felfázás?

Lehet sulyos egy felfázás?

Figyelt kérdés
Gyakran járok pisilni. és a bugyim is néha foltos lesz. tegnap a bugyim tiszta "viz" volt. kis szaga van. számithat valamit ha ráultem egy "idegen" koszos wc-re?
2015. máj. 2. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
?
2015. máj. 2. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

A bugyidban, normális fehérfolyás is lehet.

A kicsit erősebb "felfázásnál" égetne, csípne, viszketne, stb.

2015. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bajod.

A korábbi kérdés is a tied?

2015. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Korod?

Sokat iszol?


Aki sokat iszik,az többet jár pisilni.

Kamaszkorban a lanyoknak is lesz fehér folyásuk ez a hüvely tisztulását szolgálja.Fehér v. színtelen,átlátszó.Tisztasági betetet kell használni,amikor száradni kezd citrom sárgás,pisihez hasonló színe lesz.Mivel ez is testnedv ennek is van pici szaga,amikor viszont szárad akkor erősebb a szaga.


Ês kamaszkorban van izgalmi váladék is,nem kell ehhez senkire se gondolni,de néha amikor a nunit megtörlöt egész nagy mennyisêgű nyálkás,átlátszó anyag,folyás lehet ott.

Ez normális.



Ha megfázik valaki akkor is többet jár mozsdóba.


Nyilvános wc-re többet ne ülj rá mert könnyen el lehet kapni fertőzést.


Ha viszketne,csípne,nagyon büdös lenne a folyás akkor canesten krémet lehet a gyógyszertárba venni,nem drága.Az jó gomára.

2015. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat. nem nem én irtam ki
2015. máj. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!