Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérnek a pattanások a...

Visszatérnek a pattanások a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
En lassan 2 eve szedem a Belara nevu gyogyszert. Elotte voltak aprobb pattanasaim, nem zavaro, ilyen atlagos es nem feltuno formaban. Amikor elkezdtem szedni a gyogyszert, 3 honapig olyan pattanasos lett az arcom, hogy nem volt rajta egy szabad terulet sem. Az egesz fejemet hatalmas dudorok "diszitettek". Ez 3 honap elteltevel letisztult, de felek, ha most abbahagyom a gyogyszert, ujra elojon ez az allapot, Tapasztalatok? Sosem volt csunya borom, nem lehet h a szedes elotti allapot ter majd vissza?
2015. máj. 3. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen olyan lesz mintha nem szedted volna.

Ez nem gyógyít meg téged csak szünetelteti a normális menstruációt.

2015. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, visszatérhetnek.
2015. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol annak orulnek ha olyan lenne mint elotte, mert egyaltalan nem volt veszes a borom allapota... De amikor elkezdtem szedni szornyu volt nem is ertem miert, es nem szeretnem ha az abbahagyasat kovetoen ugy elnem le az eletem. Minden tulzas nelkul borzalmas volt
2015. máj. 3. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!