Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség!? Valami furát...

Segítség!? Valami furát vettem észre ma a hüvelybemenetemnél, olyan mintha valami lejött volna onnan fentről de nem fáj, nem viszket és semmi, az orvosom pénteken tud fogadni csak és félek hogy nagy a baj.

Figyelt kérdés
Ha valaki volt már hasonló helyzetben vagy tud ilyesmirőlkérem írjon mert iszonyatosan félek!
2010. febr. 22. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú , bocsi, de ezt nem értem, Kicsit máshogy nem tudnád leírni? Hogy érted azt hogy lejött? Honnan és mi?
2010. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak ideges vgyok:(szóval van ott vmi ami eddig nem lógott ki persze nem fáj meg semmi de eddig nem volt ott olyan rózsszín vmi nemtudom hogyan megfogalmazni:(de visza is lehet tolni nemjár fájdalommal de eddig nem volt ott
2010. febr. 22. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
De kihúzni nem tudod? VAgy az már fáj?
2010. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem is próbáltam mert azért oda van nőve az egy ilyen husidarab csak rózsaszín
2010. febr. 22. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nekem is van már évek óta .Igaz nekem szülés után jött oda az a kis husi darab vagy mi.Nekem sem fáj de már szültem azóta még egy babát és még mindig ott van.Azért kérdezd meg a dokit,hogy mi az és légyszi írd meg mit mondott!De szerintem nem lesz baj.
2010. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben egyből értesítelek majd,és köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
2010. febr. 24. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Voltál dokinál?Mit mondott?
2010. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
neharagudj h nem vszoltam,de nemvtam gép közelben,vtam orvosnál és megynyugtatott h az a szűzhártyám maradványa és semmi gond nincs nem is nyúl hozzá:)
2010. márc. 17. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Köszi szépen,hogy írtál!mondtam,hogy semmi baj!
2010. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!