Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és elég kicsik...

14 éves vagyok és elég kicsik a melleim! A leg kisebb melltartót hordom (azthiszem 60B) és nagyon zavaró! Szerintetek fog még nőni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A 60B nem a legkisebb melltartó.
2015. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog nőni. Gondolj csak bele, 18 éves korodig minimum nő. De miért kell ilyen idősen már a mellmérettel foglalkozni...?
2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14 eves korom körül kezdtem el melltartót hordani. Bőven fog még nőni ne aggódj.
2015. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Van olyan is, hogy 60/B?

Eddig 70/AA-ról hallottam, ami eddig tudtommal a legkisebb volt...

Persze biztos létezik kisebb is... na de könyörgöm az már csak bimbó takaró akkor és nem melltartó.. nem?

Hát indokolatlan a név!

Mit tart?

Nem?

Ja és nem bántásból írtam, csak olyan értelmetlennek látom az egész hűhót...

Kicsi.. és?

Akkor mi van :)

Nem baj az :)

Valakinek biztos tetszik így is :)

29/F

2015. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: látszik, hogy gőzöd nincs a melltartókról. A mellméretet a betű jelöli, nem a szám. Előbbinél a B nagyobb, mint az A. A szám csupán azt a körméretet jelöli a mell alatt, amibe nem is számolják bele a mellet. Láttam már 90-es mellbőségű lányt kis mellekkel és széles háttal.
2015. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

#5 hát egyrészt nem is tudom, hogy miért is kéne vele tisztában lennem... Legyenek vele tisztában a nők, úgyis ők hordják, nem pedig én 😁

Másrészt ezekkel speciel épp tisztában is vagyok, amiket írtál... Ugyanakkor ha belegondolsz, rájössz hogy mekkora hülyeség is amit írtál, mert ezek szerint pont hogy a kérdező nincs vele tisztában, nem pedig én...

Elvégre neki van 60/B melle, amit a legkisebbnek gondolt, holott a 70\AA sokkal kisebb méretű a nagyobb körméret ellenére...

Nos?

2015. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen amúgy becsapos ez a melltartó méret. A 60B-rol az első gondolatom inkabb az hogy kedves Kérdező elég vékonyka alkat... :)
2015. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A "B" már eleve nem rossz, a 60-as "körvonalhoz" képest, és még biztos nőni fog. Én 18 évesen hordok 75/A-s melltartót, úgyhogy ha valaki, akkor én aztán mondhatom, hogy kicsik a "melleim". De az alakom ezt leszámítva nem rossz és az arcom szépnek mondható, úgyhogy tetszeni szoktam a fiúknak/pasiknak. Szóval hidd el, hogy elsősorban nem a mellméret számít - legalábbis normális embereknél biztosan nem.
2015. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: igen, a kérdező sincs vele tisztában, ahogyan arra az első válaszommal is céloztam. De szerintem vagy annyira érett, hogy ne másra mutogass, és beismerd, hülyeséget írtál, amikor elkeztél azon viccelődni, milyen kicsi melle let a kérdezőnek. Nos?
2015. máj. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Te 65%

olyan szánalmas vagy ahogy állandóan itt csorgatod a nyálad...

neked ennyi jut csak az életből?

2015. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!