Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intenzív szextől előfordulh...

Az intenzív szextől előfordulhat ez?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem szedek tablettát, addig nagyon pontos volt a menzeszem. Azóta kb 24-25-26 napokra jött meg, de most, hogy intenzíven "kezelve" vagyok, lehetséges hogy 20. napra megjöjjön rögtön szex után esetleg? Vagy más baj lehet? Köszi

2015. máj. 8. 11:29
 1/2 gömbicica ***** válasza:

tabletta mellett nem pontos menzeszed volt, hanem egy gyógyszer kiváltotta vérzésed.

utána a természet probálja visszacsinálni, amit elrontottál a tablettákkal( aztán ki tudja össze tudja-e rakni magát???


én tán 33 voltam mikor elkezdtem szedni, aztán ugy gondoltam, hogy nem igazán jó ez nekem.

aztán 38éves koromra 20-40 nap között volt a vérzésem, aztán el is maradt(

hát ez igy nagyon nem jó dolog. doki kérdezte, akarom e visszahozni, akkor ad gyógyszereket?

hát nem akartam. (

soha többet nem szednék be((((

az, hogy intenziv szexuális élet után vérzel nem biztos, hogy pozitiv((((

én a helyedben meglátogatnám a nőgyógyászomat!!!!!

2015. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cicánál a pont.
2015. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!