Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kissé duzzadt és kissé fájdalm...

Kissé duzzadt és kissé fájdalmas hónalj mirigyek. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Háziorvoshoz forduljak vele vagy nőgyógyászhoz?

Egyéb tünet nincs, se láz, se más fájdalom.


2015. máj. 9. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez háziorvos. Vagy vannak nőgyógyászati tünetek is?
2015. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet. Borotválkozástól, dezodortól, izzadástól..stb. Mióta vannak? Amúgy a háziorvoshoz kell menned.
2015. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Pár hónapja jelentkezett, azt hittem elmúlik mert sokat voltam beteg és azt hittem amiatt van, de nem változott a helyzet. Mrgyek dokihoz:(
2015. máj. 9. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj. De ne ess kétségbe.. :) Elküld majd vérvételre, tüdőszűrőre. A férjemnek is ugyanez volt. Hónapok óta megvolt pár nyirokcsomó duzzadva a hónaljában. Elment a háziorvoshoz, megcsináltatott pár vizsgálatot...és az ég világon semmit, de semmit nem derítettek ki...minden lelete rendben volt. Azóta hol előjönnek rövid időre a csomók, hol eltűnnek. Mi még mindig a dezodorra gondolunk...a golyós félére......
2015. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!