Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vécézéskor nagyon hangosan...

Vécézéskor nagyon hangosan csorog a vizeletem. Mit tehetek ezellen?

Figyelt kérdés
Néha nagyon kínos tud ez lenni iskolában, éttermekben, stb. Nem tudom ez mitől lehet , és mit tehetnék ellene....Kérlek, ha tudtok segítsetek! (Kíméljetek a nem idevaló kommentektől) Egy elkeseredett iskolás lány.

2015. máj. 9. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Diagnozis: emberi leny vagy. Mindenkinek hangosan csorog a vizelete.
2015. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül igaz. Tudod egy ember sem egyforma. És kétlem, hogy mindenki kínosan érezné magát, még akkor is ha nem csorog hangosan a vizelete.....
2015. máj. 9. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Azért lehet valamit halkítani rajta. Vécétípustól is függ. A régi fajta (laposöblítéses, tehát amiben van egy kis "polcocska") wc csészében ha a "polcocskára" pisilsz, nem elé a lyukba, ahol majd lefolyik az anyag, úgy csöndesebb. Utóbbi esetben nagyon visszhangzik. Ha picit mocorogsz a csészén, tudod változtatni, hogy hova megy.


Az új fajtánál ("mélyöblítéses", nincs polc, hanem alul víz van és oda potyognak a dolgok) ne a vízbe, hanem az oldalfalra célozz, ott csöndesebb, a vízben csobog.


Azzal is próbálkozhatsz, hogy beledobsz pár wc-papír darabot, és arra célzol, hátha halkabb, de nem tudom, segít-e.


De a legjobb az lenne, ha nem csinálnál ebből ügyet. Mások is pisilnek, nyugi.

2015. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. máj. 9. 21:00
 5/5 anonim válasza:

Régebb nekem is ezzel volt bajom xD... Én azt csináltam hogy csomó wc papirt dobtam a wb-be és ha arra ment ,az nem volt annyira hangos.

De mostmár nem is érdekel ,emberi dolog ez sztem mindenkivel igy van :D

2015. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!