Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zselatinos hajpakolás. Ennek...

Zselatinos hajpakolás. Ennek van értelme, vagy újabb baromság?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az oldal nem mindig oszt meg megbízható tartalmat, ezért nem vagyok benne biztos, hogy ha kipróbálom, amit leír, akkor nem pont tönkremegy tőle a hajam. Vélemény?



2015. máj. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tűnik túl reálisnak. Rajta marad a zselatin a hajon, és úgy szárítja meg, nem lesz ettől olyan, mintha zselé kötött volna rá?...
2015. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem próbáltam és nem is fogok azt hiszem több sz art a hajamra kenni a banános hajpakolás után.Annál talán nincs rosszabb!

Kb 5-ször kellett hajat mosnom egymás után,. hogy nagyjából kijöjjön belőle a péppé tört banán.Nem lett szebb, mert a rengeteg mosástól úgy nézett már ki, mint szalmakazal szélvihar után.

2015. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én a sörös-tojásos hajpakolás leírásának és a sok csábító ígéretnek egyszer bedőltem, de szörnyű volt... hideg, büdös és.. büdös! :D és semmit nem használt...

akkor maradjunk a bolti hajpakolásoknál?

2015. máj. 9. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik exem csinálta azt, hogy tojásból, élesztőből és cukorból álló pakolást tett a hajára, lefóliázta, várt fél órát aztán megmosta a haját. Neki ez elég jól bejött, de nem tudom az arányokat, meg hogy vajon másnak is fog-e működni.
2015. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tojást használhatsz a hajadra, attól nem lesz baja, ha már természetes alapanyagból akarsz.Olíva olaj is jó, persze kis mennyiségben.
2015. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lopott kép, látszólag google translator-rel fordított szöveg (vagy sztrók közben írta a szerző), pontatlan leírás... hát én nem kenném a hajamra.

Amúgy is marhaság ez a sok csodaszer. Szinte mindegy, mit kensz a hajadra, nem egy élő és fejlődő dolog, maximum tönkre lehet tenni és látszólag javítgatni. Tönkretenni nem fogja a hajad, de tippem szerint elmondasz pár átkot, mire ezt a dzsuvát lemosod a hajadról. :D

2015. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!