Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi? . Fél évig szedtem kb...

Ez mi? . Fél évig szedtem kb a fogamzásgátlót! Szeptember végén hagytam abba azóta 24 naponta jön meg kb elötte 28 volt.

Figyelt kérdés
A mostani menszeszem meg ugy kb a többi is egyre kevesebb.1-2 napig talán vérzésnek mondható volt. De a 3.4. pár csepp. Most ez normális? A gyógyszer miatt volt vagy miért nem vérzek normálisan? Elötte mindig sok jött!
2010. febr. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

a gyógyszer többek között arra is való h a bödön menzesz vért leszabályozza, és ha szerencséd van akkor utána is megtudod tartani a normális 4 nap körüli menzeszt amitől nm ázol át 2 lépés után.


a 24 napra nemtudok mit mondani, elvileg azis normális, a lényeg h rendszeres legyen

2010. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mondhatni ez most olyan 2 nap körül volt...esetleg 3 de még kevesebbnek is tünt mint mikor gyógyszert szedtem:S... azért ez nem túl bíztató nekem most :(


kösziii a szegítségedet ! örök hála!

2010. febr. 23. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos gyógyszer abbahagyása után ez gyakori, nekem 21 napos volt. Mindenképpen jelezd a nőgyógyászodnak, majd ő vizsgálódik, ha szükséges.
2010. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!