Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kezeljem és mitől...

Hogyan kezeljem és mitől lehet száraz és égető érzés a hüvelybemenet egyik oldalán?

Figyelt kérdés
Pár napja tapasztaltam, hogy a nemiszervem egyik oldalán, a gáttól kicsit feljebb kiszáradt a bőröm és ha hozzáér valami fáj, éget, mintha megvágtam volna magam borotvával. Mintha lenne is egy apróbb vágás, bár kb. 2 hete nem borotválkoztam odalent, ha ez okozza, vagy egyáltalán ezt a szárazságot mivel lehetne kezelni? Fobtos lenne, hogy mihamarabb meggyógyuljon.

2015. máj. 11. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kenegesd.
2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neogranormon. Nekem fehérnemű és mosószer is okoz hasonló tüneteket, tapasztalat, hogy a Neogranormon jó rá.
2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, a Neogranormon nem szaritja ki meg jobban, mivel hogy az hamosit?
2015. máj. 11. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam. De ha ettől tartasz, akkor az első által írt Bepanthen ugyanolyan jó.
2015. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!