Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek már volt ilyen?

Lányok! Nektek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ma teljesen felduzzadtak a kisajkaim, picit fáj is. Máskor is volt már ilyen, de mire másnap mentem a nőgyógyászhoz teljesen elmúlt. Szerintetek mi ez? 26/L

2015. máj. 12. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, én sem tudtam hova tenni, több embert is kérdeztem, mindenki mást mond, enyhe gyulladás, valamiféle érzékenység tünete, minimális hormonzavar....de hogy ebből mi igaz...:) ?!?
2015. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D Hát elég kellemetlen. De ha holnapra nem múlik el, csak be jelentem magam a nődokihoz.
2015. máj. 12. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha így történik... bár ne :) megírnád mit mondott? :)
2015. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ha el kell mennem, tuti megírom, eszemben sincs megtartani magamnak, hiszen nem egyedi a problémám. Másoknak is hasznos lehet az infó. :D
2015. máj. 12. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp :) Köszi
2015. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát mára szinte teljesen elmúlt, de azért felhívtam a dokit. Elmondtam neki a dolgot, azt mondta ha úgy látom elmúlt akkor ne menjek, de azért vegyek egy kamillás ülő fürdőt és ha megint ilyen lesz akkor menjek el. De már gyanakszom az új tusfürdőre, szóval annak kuka. :D
2015. máj. 13. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a csiklóm gyulladt be,olyan vo!t mintha ki dörzsöltem volna,de elműlt.És semmi olyat nem csináltam ertitek igaz:-)
2015. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezaz :D :D Dobd ki a pi****a! :D :D Első voltam, köszi :)
2015. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, új tusfürdő simán okozhat allergiát.
2015. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amióta megszabadultam tőle, teljesen megszűnt a probléma. :D Köszi a segítséget! Akinek pedig hasonló problémái vannak annak jobbulást kívánok.
2015. máj. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!