Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozza a nőknél a nemi...

Mi okozza a nőknél a nemi szerven a nagyajkakon pattanás szerű sebet?

Figyelt kérdés

Ami az idő múlásával egy lapos seb lesz és egy sárga gennyes petty lesz.

Másfél hétig tartó seb ami elmúlik magától.

Mi okozza?

Ami bugyi érintkezésével , tapintásra fáj, és levedzik.



2015. máj. 14. 10:27
 1/5 manó1235 ***** válasza:
szerintem herpesz
2015. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemi szerveken is van herpesz?

Valami baci megtelepedett ott és ezért alakult ki egy seb?

De rendszeres fürdés mellett ez hogy lehetséges?

Azt elhiszem ha az egyik fél csalja a másikat és esetleg összeszed valamit és átadja a másiknak, de ha óvszerben történik a dolog akkor nem értem hogy hogyan?

2015. máj. 14. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy herpesz. Sőt, szerintem nem az. A genitális herpesz nemi úton terjed, és nem egy seb van...hanem több....itt-ott.

Szerintem ez vagy valamilyen mirigygyulladás (verejték, faggyú ) vagy szőrtüsző. Nekem is gyakran van hozzá szerencsém, és nincs herpeszem. Nekem is pontosan ezek a tünetei. És nálam a verejtékmirigyek szoktak rakoncátlankodni. Sajnos izzadós típus vagyok..ott is......elég ha egyszer jobban megizzadok, és máris hoppsz...ott egy pukli...ami pár nap alatt lapos lesz és kis seb lesz a tetején, ami akár hetekig is szórakozik, mire teljesen eltűnik. Betadinnal fertőtlenítgesd minden nap, míg el nem múlik!

2015. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem leginkább a szeméremdomb oldalánál szokott lenni...csak ritkán a nagyajkakon.
2015. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez semmit elkapni,pattanás fêlék,kelések bárhol kinőhetnek majd maguktól el is tűnnek.
2015. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!