Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú, fehéres-sár...

Kellemetlen szagú, fehéres-sárgás, elég nagy mennyiségű hüvelyfolyásom van, hogyan tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés
Már 3 éve megjött a menstruációm, azóta tart ez is, de mostanság egyre zavaróbb. Ki lehet ebből "gyógyulni"?
2015. máj. 14. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A kellemetlen szagú,fehéres sárgás folyás fertőzésre utal.

Minél hamarabb menj el egy nőgyógyászhoz,nehogy esetleg felszálló fertőzésed legyen, ill. ha a baci átkerül a hólyagvezetékbe is,akkor elég kemény felfázásos tüneteket is okozhat.

A doki vesz tőled kenetet, amit megvizsgál mindenre,illetőleg egy rákszűrés se ártana.

Addig is hogy ne legyen nagyobb baj, a gyógyszertárban tudsz kiváltani Betadin hüvelykúpot, ez odabent mindent kiírt.

Remélem segítettem.

2015. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fertőzés ez.


Mert a feher folyás ami minden nőnek van és kamaszkorban jelenik meg(akár 9-10 êveseknek is van már,van akiknek az első mensijük előtt,másoknak meg utána jelenik meg).A feh3r folyás természetes dolog,a hüvely tisztulásat szolgálha,lehet átlátszó,fehér vagy főleg amikor szárad sárgás szïnű,kicsi szaga van,hiszen ez is testnedv.Amikor a folyás száradni kezd akkor erősebb a szaga.


A mennyisége akár el is térhet,egyik nap kevéske van,másik nap meg több.

Tisztasági betétet használj,így a bugyid tiszta marad.



Szerintem sima fehér folyásod van,ami meg normális.Sajnis ez minden nap van.

2015. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

A normál, egészséges hüvelyi folyásnak NINCS KELLEMETLEN SZAGA és nem bő!

A szagos, ráadásul nagy mennyiségű, akkor mindenképp fertőzésre kell gyanakodni. Ehhez nőgyógyász szükséges, aki vesz kenetet, és abból kiderül, milyen bakteriális vagy egyéb más!

Kellemetlen szagú folyást sok minden okozhat: E coli, Trichomonas stb., amit bárhol össze lehet szedni,ha az ember nem figyel...

Nőgyógyásznak mutatnám meg a helyedben,mert ez nem játék!

Tudom miről beszélek! Tavaly nekem volt egy Straptococcusom és egy E colis fertőzésem.Mindkettő bő sárgás fehéres kellemetlen szagú folyást okozott!!!Köszönhetem annak,hogy szétrombolták a bélflórám és a hüvelyflórám a sok antibiotikummal.Néha muszáj antibiotikumot szedni,de ezzel egy időben tanácsos probiotikumot és hüvelyflóra visszaállítót alkalmazni!

Nem biztos,hogy ezek a bacijaid vannak, de a büdös folyás, az kóros, nem normális!

Mindenképpen nőgyógyász!

2015. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem bakteriális, az szinte biztos, mert annak zöldes színű folyása van és halszagú erősen.

Valószínűleg gomba lesz ez, javaslom vegyél a gyógyszertárban Canesten combit - receptnélküli - és 3-4 nap alatt elmúlik.

Ne félj, mert kárt nem okozol vele, legfeljebb nem segít.

Akkor majd ráérsz elmenni orvoshoz.

2015. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki a minimális szagot és kellemetlennek érzi.És a folyása pont a mensi után jelent meg nála.
2015. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!