Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menszeszem mi a baj?

Késik a menszeszem mi a baj?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és most14.én kelett volna mwgjonnie...nem voltam senkivel egyutt sehogy a félreértések elkerūlése végett :) szerintetek miert lehet ? Nagy baj?
2015. máj. 16. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia :)

15 évesen még előfordulhat,hogy késik. Még nem állt be normálisan. Én 24 vagyok,de nálam is előfordul,hogy késik 2-3 napot. Sok minden befolyásolhatja a menstruáció késését, pl.: betegségek, idegeskedés stb.

Nem hiszem, hogy nagyon nagy baj lenne, de ha továbbra is késik, akkor beszélj anyukáddal és esetleg keressetek fel egy nőgyógyászt :)

Remélem segítettem :)

2015. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :) lehet ,hogy az idegességtől...mivel multheten eleg durva pentekem volt ....
2015. máj. 16. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Na látod, ez elképzelhető igen. :)

Nekem a stressz miatt elég komoly menstruációs zavaraim voltak. Aztán hál istennek szépen elmúltak. Ahogy jött a nyugalom úgy állt vissza minden a régi kerékvágásba :)

2015. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!