Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén pirosas pecsételő...

Enyhén pirosas pecsételő vérzés menstruáció helyett, normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy nekem általába 4-5napig szokott meglenni első nap kevésbé 2.3.nap elég durván, 5.nap viszont mar epp hogy csak vérzek.. most kedden megjött és egy nap elég lenne egy tampon ha nem cserélném 4óránként... épp hogy csak van rajta egy pici piros folt mikor kiveszem.. érdekelne hogy ez normális e? Nekem még nem volt ilyen... Fogamzásgátlót azt szedek, lassan 3éve..

2015. máj. 16. 13:43
 1/2 Izabella1105 válasza:
Szerintem menj el orvoshoz vele.
2015. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ismerősöm ugyanezzel orvoshoz ment, és miómája van. ez lényegében egy jóindulatú daganat, kapsz rá gyógyszert amit 1 hónapig szedned kell (de ez az időtartam lehetséges, hogy korfüggő) ami helyreállítja a vérzést.
2015. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!