Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nagyon fontos....

Mi lehet ez? Nagyon fontos. (bővebben) hamar kérek választ.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok még nem jött meg.de ha elmegyek az iskolába becsöngetnek leülök órára és hogyha ugy ülök egy ideig aztán "pózt" változtatok olyan mintha a nunimba egy "szálkát" szurtak volna.szünetbe meg néztem mi lehet de nem láttam semmit.aztán amikor hozzáértem ott ahol "szúrt" akkor nagyon csipett aztán nap végén elmentek wc-re utána meg nagyon viszketett. nagyon hamar kérek választ.H.E.L.P.
2010. febr. 24. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés valami nyilvános wcéről
2010. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el dokihoz!mert lehet valami kis fertőzés áll a háttérben :(
2010. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen valami fertőzést kaptál! Nem szégyen elmenni vele orvoshoz, hogy kikezeljenek.
2010. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azonnal nőgyógyászhoz kell fordulni. Pár pirula és rendben vagy.


Nyilvános wc-ről nem lehet elkapni semmit. Ez egy tévhit. A tesco-s bevásárlókocsit ha megfogod és nem mosol kezet, lehetőleg sokmindent össze is fogdosol sokkal súlyosabb dolgokkal szennyezed magad mint ami egy nyilvános wc-ben valaha is jelen volt.

2010. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el a gyermeknőgyógyászatra. Ott biztos, hogy kedvesek a dokibácsik/nénik, felírnak valami gyógyszert, és pár nap alatt rendbe jössz. A kézmosásra nagyon oda kell figyelni, főleg buszozás, vagy vásárlás után.
2010. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt jobb orvosnak látni.
2010. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!