Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért folyik genny a köldökömből?

Miért folyik genny a köldökömből?

Figyelt kérdés
Eléggé kellemetlen szagú.Már több éve van,de most,hogy anya lettem el kezdett idegesíteni.Tisztítom rendesen,fürdök rendesen.
2010. febr. 24. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos!
2010. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Nem tudod mitől lehet ez???

Mi ez egyáltalán,hogy orvoshoz kell vele fordulni???

Most eléggé rám hoztad a parát.

2010. febr. 25. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
véleményem szerint az orvostól bármit megkérdezhetsz, ami gyanús. én nem így mondanám h kell vagy nem kell orvoshoz menni. ha valamivel "nem kelett volna" hozzá elmenned, azzal kapcsolatban is legalább tanácsot adhat. ez a dolga.
2010. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én hasonló gonddal küzdök,az első oldalon tettem most fel erről kérdést,ha véletlenül valami konkrétott megtudnál a te esetedről,írnál nekem,nagyon megköszönném.Nekem átlátszó anyag folyik,ami ha megszárad sárga,ezzel kapcsolatban az egyéb kérdésekben a 10 oldalon is írt egy csaj,de neki se tudtak választ adni.


Sajnos segíteni én sem tudok,csak kutatni ezzel kapcsolatban,de ha te tudsz valamit létszi írd le.Köszi és remélem minden rendben lesz nálad.

2010. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de könyörgöm ne "kutassatok", hanem kérdezzetek rá a háziorvosnál
2010. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász! Valamilyen fertőzés lehet.
2010. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen! Valószínűleg úgy jártál, mint én, és rosszul vágták el, mikor megszülettél, szóval valahogy nem áll rendesen, és irritációra (elég, ha rosszul ér oda a nadrágod, és piszkálja) könnyen begyulladhat. Csak kitisztítom fürdéskor, alaposan megtörlöm, ennyi... 1-2 nap alatt elmúlik. Esetleg ezüstkolloiddal lefújhatod, hamarabb elmúlik a gyulladás.


Szia!Én utoljára ezt a választ kaptam,bemásoltam neked is.Én se mertem elmenni,egyszer még gyerekként szóltam a dokinak,de nem törödött vele

2010. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!