Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? 14L

Ez normális? 14L

Figyelt kérdés

még nincs menstruációm, ami eléggé aggaszt.

már 9 évesen volt hónaljamon szőr, 10 évesen pedig már alul is. a mellem 6.-ban kezdett nőni. (nagyon kicsik még 80/A a mellméretem, de van egy B-s is). néha szokott viszketni a mellbimbóm. 2 év alatt 20 centit nőttem talán. (hatodikban voltam 150 centi voltam, most meg 171 vagyok). hüvelyi folyásom egy éve van meg. Kb: fél éve volt a bugyimban egy fél centis barnás pirosas pötty. néha a bugyimon vannak pirosas elszineződések, valamikor egy kis pont, néha több. 4 hónapja menden hónapban előjön egy pár napos görcs, nem erős, nyomó érzés, kis émelyítő fájdalommal, néha bele is nyilalt.

ez azt jelenti, hogy már hamarosan meg fog jönni? vagy lehet, hogy valami betegség? O.o

válaszokat előre is köszönöm:)



2015. máj. 18. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezt inkább anyukáddal beszéld meg mert itt sok hülye választ fogsz kapni :)
2015. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre normális, valószínűleg hamarosan megjön.
2015. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!