Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti is véreztetek át...

2002.11.22. kérdése:

Lányok ti is véreztetek át már este? Hogyan jött ki a folt a lepedőből? Ti sem akartátok megmondani anyukátoknak mert ti akartátok helyre hotni a hibát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze , egyszer elōfordult .. Rögtön nekiálltam mindenféle dolgokkal sikálni, de csak rontottam rajta . inkább szoltam anyunak, ez nem szégyen!:)

Ō tudja mit kell vele csinálni az 100% :)

2015. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem használtam tampont, szinte mindig pedig mozdulni sem mertem éjszaka. Anyukám előtt simán megmondtam és simán ott áztattam be a lepedőt előtte.

Viszont egyszer apám észrevette ahogy viszem ki a véres lepedőt és megkérdezte hogy az orrom vére indult-e el. Mondtam, hogy nem, megvan és átáztam mire csodálkozva kérdezte hogy már? az nem korai? 16 voltam. :D

2015. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hagyni beleszáradni. Hideg víz és szappan.
2015. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi a trükk, ha rögtön be van áztatva nincs gond, persze ha későn van észrevéve akkor már tárgytalan.
2015. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen hideg vízzel! frissen azonnal kiszedi, beleszáradva nehezebben. anyukádnak nyugodtan elmondhatod, fix, hogy vele is megtörtént már. ha mégse akarod, vegyél egy másik lepedőt, úgyse veszi észre :)
2015. máj. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. máj. 20. 13:31
 7/9 anonim válasza:
100%
én meg mondtam anyunak .
2015. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Átáztam a betéttől, azóta tampont használok. Megláttam, hogy olyan lett a lepedő, és megkérdeztem anyát, hogy mivel tudom kimosni. Nem értem, miért kell ezt annyira túlpörögni, hogy nem mered megmondani...

18L

2015. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem használtam tampont rendszeresen előfordult. Sőt, még nagyszülőknél is. Olyan durván, bő vérzéssel jött meg akkor mint még soha és azóta sem, annak az ágyneműnek az volt az utolsó éjszakája... Még itthon is kellemetlen lett volna, nagyszülőknél pláne.

Egyébként hideg vízbe akár fél napra is hagytam ázni, utána egy öblítés után be a gépbe. Majdnem mindig megtisztult.

2015. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!