Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gondok! Tudnátok...

Menstruációs gondok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1 éve jött meg és én mindig betétet használtam.

Viszont mostanra nagyon megutálltam mert nagyon kellemetlen érzés tesin betéttel ugrálni .....

Meg hát mikor este berakom akkor semmi baj és reggel mikor felébredek nem érzek semmit viszont ahogy fel állok dől belőlem a vér és rohanhatok a wc-re különben tiszta vér lesz mindenem:(

Át szeretnék állni tamponra, és már próbáltam is viszont nem megy.

Nagyon csíp mikor berakom és nem is megy föl telljesen hanem vissza ugrik..

Kérlek segítsetek!!!

Mit rontok el? És miért nem tudom feltenni?

Csak értelmes válaszokat kérnék!

Előre is köszi:)



2015. máj. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért nem tudod jól felhelyezni, nekem elsőre sikerült. Minivel próbálkozol? Ha felteszed, tartják az izmok, tehát elméletileg nem tud "visszaugrani". Elolvastad a mellékelt használati útmutatót a dobozban?

18L

2015. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen minivel.

És elolvastam.

Nem tudom hogy mi a baj de kicsit aggódom:(

2015. máj. 21. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukáddal is beszélj, hátha ő tud valamit. Elképzelni nem tudom, hogy tud visszacsúszni a tampon. Felnyomod az ujjadat teljesen? Mert ha csak - cm-t nyomsz rajta, akkor nyilván még visszajöhet. Próbálkozz, másképp nem megy. Sokan nem tudják használni szüzesség elvesztése előtt. Remélem, sikerrel jársz, mert sokkal kényelmesebb, mint a betét! :)
2015. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Egyébként ha egyszer megoldódna ez a gondom akkor tesin nem jönne ki ugrálás közben?

Lehet hogy hülye kérdés de kiváncsi vagyok.

2015. máj. 22. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy jönne, én tamponnal lovagolni, futni, tornázni, biciklizni szoktam, nem jön ki. :D Tartják az izmok. Csak akkor csúszik ki (persze nem teljesen, csak lejjebb), ha már nagyon megtelt. Ne aggódj, nem tud kijönni magától. :)
2015. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig én is betétet használtam ( még mindig) , de a mostani menstruációm alkalmával megpróbáltam, a tampont és teljesen jól sikerült. :) Ha gondolod, akkor üzenetben írok 1-2 tippet, hogy hogyan próbáld meg :)
2015. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!