Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Másnál is előford...

Ez mi lehet? Másnál is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval. Kb egy hónapja volt egy hüvelygombám, amit egy egyéjszakás kúppal kezeltem. Nem is volt utána semmi baj, rá 3 napra megjött. Minden teljesen oké volt. Ezután semmi tünet, de amikor a barütommal együtt voltunk, fehér darabkák jöttek ki belőlem. Nedveskés, de szilárd, szagtalan darabok. Nem tudtam mi ez, de annyira nem vettem róla tudomást. De ezek után, nem volt olyan együttlét, ahol ne jöttek volna elő. Emellett nehezen nedvesedtem be (szexuálisan teljes mértékben fel voltam izgulva) és fájt is, mert feszült kicsit, és hiába nyomtunk oda mindent, dörzsölt. Tehát alapjáraton nincs semmi baj, de szexnél nagyon kellemetlen érzést érzek emiatt. Dokihoz még nem sikerült időpontot kérnem, mert srmmi szabadidőm, de addig a barátommal is hanyagoljuk a dolgokat. Tippje van valakinek mi lehet ez? 21/l
2015. máj. 21. 04:29
 1/4 anonim válasza:
Maga a behatolás fáj? Vagy az egész szex? Kitágulsz eléggé?
2015. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden teljesen oké, csak mintha száraz maradnék, így az egész szex közben, mintha valami száraz felületet dörzsölne.ezért fáj, kellemetlen.
2015. máj. 21. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Probiotikumos kúppal állítsd helyre a hüvelyflórádat. Persze hogy száraz érzés egy ilyen kezelés után. A fehér darabkákat irrigálással lehet eltávolítani.
2015. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Folyásod van? Ugy alapban?
2015. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!