Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baja lehet a Nagymamámnak...

Mi baja lehet a Nagymamámnak nagyon aggódok?

Figyelt kérdés
77 éves és többször vérzései vannak. 2-3 havonta, pecsételő és erősebb vérzés, mintha menstruálna, de az kizárt... Orvoshoz nem akar menni az istenért se. Könyvben utána olvastam és ez akár méhnyakrák is lehet. Nagyon aggódok. Ti mit gondoltok?
2015. máj. 21. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem akar menni? AKkor mit vár?
2015. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Petefészek vagy méhnyakrák. Orvoshoz kell mennie, mindkettő jól gyógyítható, ha időben felismerik! Mióta van ez neki?
2015. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sürgősen orvoshoz kell menni ilyen idős korban a vérzéssel. Nem jelent jót, és nem menstruáció. Méhtestrák is lehet.
2015. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem írók, így én is azt tudom javasolni,hogy minél hamarabb orvos!!!!!

Ez nem játék, ebben a korban ez már komoly betegséget jelenthet..Jobbulást neki!

2015. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sehogy se tudom rávenni, hogy orvoshoz menjen, mert azt mondja, hogy őt ne nézegesse ott az orvos.. Hiába mondom neki, hogy egy ultrahang is kimutatná a problémát... Azt mondja nem fáj neki meg, hogy anno az ő anyukájának is volt ilyen... De ez akkor se normális :(
2015. máj. 22. 14:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy rák is lehet és bele is halhat?

Vedd rá valahogy, hogy veled elmenjen. Mondd meg neki, hogy szükséged van rá, talán ez hatni fog.

2015. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyid fél. Próbáld meg, amit előttem javasoltak, hátha beválik! Ezekkel a rákos megbetegedésekkel nem jó szórakozni!
2015. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kaparást kell csinálni -

Ahhoz meg beutaló kell, azt meg csak a szakorvos tud

adni - Mindenképpen nőgyógyász

2015. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenütt le van írva, hogy ilyenkor meg ilyen korban azonnal szakorvoshoz kell menni evvel a tünettel
2015. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet ki kell venni a méhét (ha nem akar meghalni)

Hát inkább műtét

2015. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!