Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy megjött, és...

Lehet, hogy megjött, és holnap megyünk úszni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fürdés után felpróbáltam a fürdőruhámat, és éreztem, hogy valami jön. Megnéztem wcpapírral és kicsit véreztem.

Lehet, hogy megjött, de egész nap nem volt, pár napja igen, azóta barnáztam, ma meg semmi, erre estére megjött, vagy nem tudom.

Több mint egy éve megvan, de még nem állt be, szabálytalan, egyik nap van, másik nap nincs, ebben a hónapban már ez a harmadik eset, hogy vér jött.

A baj csak az, hogy nem tudom ,hogy holnap lesz-e vagy sem, félek, hogy lesz, de feleslegesen nem szeretnék felmentést kérni. Tampont még soha nem használtam, most még nem is szeretnék, csak ha nagyon muszáj.


15/L



2015. máj. 21. 21:16
 1/3 anonim válasza:

Sajnos mivel ennyire rendszertelen, nem tudhatod mi lesz éppen.

Én a helyedben vagy tampont tennék be, és mehetnél úszni, vagy mondanám, hogy most nem tudok menni.

De ne kockáztass,főleg így. Kellemetlen lenne, ha mondjuk pont a medencében jönne meg rendesen.

2015. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne kockáztass, és ne menj úszni! A tampon alulról is megszívja magát, fölösleges úszáshoz betenned! Pont itt lehetett olvasni az egyik kérdésnél, ahol írta egy lány, h betette, és mikor kijött a vízből, minden kifolyt belőle...
2015. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem biztos, hogy megjött, szerintem inkább kérj felmentést, de ne tegyél be tampont, mivel

nem tudhatod, hogy vérezni fogsz-e

ha nem vérzel, nem fog kicsúszni, iszonyatosan fog fájni, ha "szárazon" húzod ki

felsértheted a hüvelyedet, ha így teszed be és távolítod el

inkábbkérj felmentést szerintem, de ahogy látod :)

2015. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!