Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellemben?

Csomó a mellemben?

Figyelt kérdés
Tegnap elott eszrevettem h a bal mellemben kb egy borsonyi nagysagu csomo van....ha hozza nyulok akkor faj...nagyon meglepodtem ,mert azt hittem egy pattanas..es hat ott nem szokott lenni ...bor alatt van ,nem valadekozik ....15 eves vagyok , van koze ahhoz h 1honapja szedek fogamzasgatlot? (Orvos irta fel h bealljon a ciklusom ,mert nagyon rendezetlen volt)

2015. máj. 25. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom , nincs baj . A hormonok bezavartak és a mirigy duzzad . A rendszertelen menzesz jobb mint a pirulával szabályzott .
2015. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oke:) en is gondoltam h attol van....azert kellett ,mert ver van "neha"(senki sem erti ) a vizeletemben es kellett tudnia az orvosnak h biztosan nem a menszesz e az ...de csak 2honapig szedem meg....nem lehet ezt valahogy elmulasztani? Mert nem kellemes...faj egy kicsit
2015. máj. 25. 23:13
 3/19 anonim ***** válasza:
Minden csomónál alapszabály, hogy mutasd meg az orvosodnak. Ő esetleg kér egy ultrahang vizsgálatot. Ezek a te korodban jó eséllyel ciklusról ciklusra változnak, de ki kell zárni, nehogy más eredetű legyen!
2015. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Biztos megmutatom (ha már annyit kell hozzá járno) köszi
2015. máj. 26. 08:15
 5/19 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a korodban a hol itt, hol ott felbukkanó csomó, a fejlődés velejárója.

Ha más tüneted nincs, akkor nincs tennivalód vele.

2015. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. máj. 26. 17:49
 7/19 anonim ***** válasza:

A csomó normális dolog a korodban, viszont a fogamzásgátló szerintem tragikus!!!


Ezt egy nőgyógyász doktornő írta:

""Rendszertelenül menstruáló nőknek fogamzásgátlót adni MŰHIBA!" - Ezt sok évvel ezelőtt határozta meg az Országos Szülészeti - Nőgyógyászati Intézet. A fogamzásgátló nem a rendellenességet szünteti meg - ami abból áll, hogy a hormon rendszere elégtelenül működik - hanem becsapja a pacienst, mert VÉRZÉST INDUKÁL 28 naponta, ami azonban nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, és ez a beavatkozás az eredeti rendellenességet: a hormon rendszer hibáját még tovább rontja. Eredménye: amikor gyereket szeretne, még inkább nem lesz menstruációja.

A rosszul működő hormonrendszert nem elfojtani kell még jobban, hanem kijavítani! Ez persze sokkal nehezebb feladat, mint odalökni egy fogamzásgátló receptet, és ezzel becsapni a beteget! "

2015. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlóval óvatos lennék a helyedben.



[link]

2015. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Teljesen normális a korodban a hol itt, hol ott felbukkanó csomó, a fejlődés velejárója.

Ha más tüneted nincs, akkor nincs tennivalód vele.

"


Erre a válszra kérlek ne hallgass! Menj el az orvoshoz, bármilyen csomó van! Ő majd eldönti, hogy rendben van-e vagy sem. Egyesek név nélkül bátran dobálóznak az ilyen válaszokkal, a felelősséget persze nem vállalják. Az az ember, aki lebeszél ilyen esetben az orvosról, véleményem szerint bűncselekményt követ el. Gondolj bele, ha esetleg tényleg gond van és rosszindulatú tomorod van, akkor ezzel elvágja a kezelés lehetőségét! Kicsi az esélye a rosszindulatú daganatnak, de nem nulla! Ezt ki kell zárni egy teljesen fájdalommentes vizsgálattal.

2015. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ezt egy nőgyógyász doktornő írta: "


Ki, mikor, hol és milyen kontextusban? Hivatkozás? Csak a hitelesség kedvéért! Uis a fogamzásgátló valamikor gyógyszer! Bármilyen hihetetlen is.

2015. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!