Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki szűzként nem tud tampont használni?

Figyelt kérdés

Igazából mindig is voltak kételyeim azzal kapcsolatban, hogy egyáltalán lehetséges tampont használni, ha még viszonylag ép valaki szűzhártyája, de mivel olyan sokan írják, hogy nincs problémájuk, egyszer megpróbáltam. Nem kellett volna.

Az egy dolog, hogy a lekerekített eleje miatt simán felment, de mivel a vége kerekítetlen, ki a franc hiszi komolyan el, hogy többszörösére duzzadtan a szűzhártya kiengedni? Ráadásul én nem is vártam meg, hogy megteljen, mert rossz előérzetem volt... Inkább kivettem, vagyis kivettem volna, ha a szűzhártya rése nem bizonyul túl kicsinek. Egy merő szenvedés volt, mire kiszedtem.

Pedig baromi jó lenne tampont használni, a betéttől borsódzik a hátam, és már többször is átáztam a használata mellett...



2015. máj. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen mert nem vártad meg, mire megtelik, azért nem tudtad kiszedni. Ugyanis ha tele van, akkor csúszik, ha meg csak rövid ideig van benn, akkor tapad és ezért nehéz kiszedni.
2015. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem a szuzhartyad nem engedi ki, ahogy irod, mert az egy nagyon rugalmas hartya, nem egy merev valami, ahogy elkepzeled. inkabb a stressz miatt nem tudod rendesen kivenni / feltenni, de nem te vagy az egyetlen, nagyon sok ilyen kerdes van az oldalon.

javaslom, hogy a legkissebbel kezd el, es eloszor akkor amikor otthon vagy, es nem kell mashol cserelned, illetve vard meg amig megtelik, mert sokkal konnyebb megtelten kivenni, mint felig " uresen" / szarazon

2015. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én minit használok, az alig tud csak megduzzadni és problémamentesen tudom használni.

Te minivel próbálkoztál? Ha igen, lehet, hogy csak rosszul tetted be.

2015. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondta. ha nincs tele, akkor nekem - három gyerek után - is nehéz és fájdalmas kivenni. Ha televan akkor simán kijön.
2015. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ki tudtam húzni szüzen is, bár nem volt kellemes de betéttel fél óra alatt átáztam, a buszút hazafelé meg több mint egy óra volt, szóval meg kellett szokni. Amúgy lehet hogy én vagyok alul kicsi de 5 éve nem vagyok szűz és még mindig kellemetlen feltenni/kivenni.
2015. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mióta csak megjött tampont használok, a betét nekem nem tetszik valahogy nem érzem biztonságosnak. Meg így tisztábbnak érzem magam. Ahogy írták mások is, hagyni kell megtelni. Különben akkor is kellemetlen ha nem vagy már szűz. Viszont az ob-nek van a silk touch borítása ami szerintem nagyon jó, jobban csúszik :D Mindenképp minit használj.
2015. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De megvan mèg a szűzhártyád vagy betoltad a tampont már?
2015. júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!