Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 éves kislánynak gombás...

9 éves kislánynak gombás fertőzésre mi lenne a jó? Írom a többit lent.

Figyelt kérdés
Szegény összeszedett valami hülye fertőzést, megmutattuk orvosnak, gomba. Valószínű uszodába kaphatta el.Írtak neki kenőcsöt és kúpot is, amivel sajnos eléggé meggyűlt a bajunk. Tegnap este megpróbálta magának feltenni, de nem sikerült, elmondtam, hogy hogyan kell, de addig próbálkozott, míg elolvadt, így aztán nem is lett belőle semmi. Ma este megint kell, de lehet, hogy nekem kéne csinálni, csak nem akarom kínozni szegényt. Hogy lehet beadni úgy, hogy ne okozz fájdalmat? Vagy ne csináljam, aztán elég a kenőcs? Ha valaki volt már így, írjon. Köszi a normális válaszokat.

2015. máj. 27. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
lábadra fekteted a gyereket és megmondod neki, hogy fujja ki a levegőt. Amikor fujja, akkor felnyomod neki a kúpot. kb 1 másodperc az egész
2015. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem okozol neki fájdalmat ezzel, a betegtájékoztatóban nem írják,hogy kell felhelyezni? Lefekszik felhúzott nagyra terpesztett lábakkal és egy mp alatt fel tudod helyezni. De ha rákeresel akkor találsz képeket illetve információkat is róla.
2015. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Diflucan kapszula? Lactacyd intim lemosó? Bár nekem még nem 9 éves a kislányom de én nem mernék feldugni neki semmit... A gyógyszertárban nem tudnak ajánlani a kúp helyett valami mást? Először próbáljátok a krémet, el tudom képzelni, hogy lassabban hat de elég kéne, hogy legyen, csak a kiváltó okot szüntessétek meg, pl. ne menjen egy darabig uszodába. Jobbulást.
2015. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából én sem szívesen csinálom, ezért szerettem volna, ha Ő csinálja saját magának, de ha ma sem sikerül, akkor a hat kúpból már kettő elfogyott és nem történt semmi. Szívesen kihagynám, de belső kezelésre is szükség van a doki szerint.Majd este kiderül.
2015. máj. 27. 13:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad félbe vágni a kúpot, hátha kisebbet föl tud tenni magának? Félmegoldás ugyan de több a semminél.
2015. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam, de szerintem nem ez volt a baj. Nem csinált még ilyet, nem tudja hogyan kell. Olvastam még applikátorról is, de az meg szerintem azért nem jó, mert nem érzem úgy, mintha az ujjammal tenném fel neki. Fájdalmat okozni meg nagyon nem szeretnék, így is nagyon kellemetlen ez a helyzet egy ennyi idősnek.
2015. máj. 27. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Applikátoros felhelyezés a legjobb. A canestenhez van. A kenőcs nem lesz elég.
2015. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát, pedig fel kell dugnia, vagy neked, mert az életben nem fog kimászni belőle.


Ha az én lányom egészségéről lenne szó - fájdalom ide, vagy oda - egy pillanatig nem haboznék. Elmagyaráznám, mi lesz, aztán lefektetném, és felnyomnám neki azt a kúpot... amennyiben neki nem megy, minden alkalommal.

Kellemetlen, de nem érdekel, ezt a kis szenvedést bírja ki, inkább, minthogy valami súlyosabb is kialakuljon.

2015. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen ez a baj sok szülőnél,ha ezt most kellemetlen mi lesz ha felvilágosítást szeretne, vagy beszélgetni a szexről, fogamzásgátlásról, így nem fog mert érzi,hogy ez kellemetlen téma kerülni kell stb...
2015. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltunk hasonló helyzetbe,síkosító(durex) segít....
2015. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!