Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok még sosem...

13 éves vagyok még sosem menstruáltam, de az normális egyépként hogy minden nap van enyhén sárgás folyásom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is majd e 14 éves volgam már és akkor jött meg előttek kb. fél évvel.A folyás az természetes, ha nem viszket,csíp,vagy fáj,gy ha kellemetlen a szaga és/vagy furi az állaga akkor van baj.Momdjuk az annyira nem természetes,hogy sárga,de ha csak halványan akkor nincs baj. :D
2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát olyan hogy néha fehér is de legtöbbször sárgás,és rászárad a bugyira .(nem csíp meg semmi ilyen)
2015. máj. 28. 09:56
 3/6 anonim válasza:

Fehér folyás!

De az nem egészséges, ha sárgás, én úgy hallottam. Mindenképpen keress fel orvost, lehet hogy valami baktérium, de nem komoly, nyugi.

2015. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mar vagy egy eve es minden nap
2015. máj. 29. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A fehér folyás normális és természetes dolog,a hüvely tisztulását szolgálja,fehér vagy átlátszó színű kezdetben,de ahogyan száradni kezd sárga színű lesz,így szerintem itt is erről van szó.Vegyél tisztasági betétet,azt cserélgetni is tudod így a bugyid tiszta marad és neked is jobb lesz a komfort érzeted.


A fehér folyás normális dolog,minden nőnek és kamasznak van,csak kamaszoknál kinél előbb akár 9-10 éves korban már,kinek később lesz.


Az hogy még nincs mensid az nem baj,kicsit később érsz,annak 16 éves korodra kell lennie.

2015. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töröld meg úgy hogy nem kell pisilned a puncidat akár többször is wc papírral és azon látod hogy a folyásod eredetileg milyen színű,ha ekkor fehér vagy átlátszó színű lesz akkor csak azért lesz sárga színű mert a folyásod száradni kezdett és ekkor sárgás lesz a színe,meg a pisitől,pisi csepptől is szokott sárga lenni.
2015. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!