Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget kérnék, nem mulik...

Segítséget kérnék, nem mulik a hüvelygomba.4 év alatt még csak mem is enyhült, valami okosat tudtok?

Figyelt kérdés

Amiket eddig probáltam:

-Tejsavas irragálás

-Dermyc

-Mindenféle kúp

-Diéta

-Glicerin Borax

-Joghurtos tampon

Volt hormon vizsgálat is de az is jó csak az ösztrogént nem nézték. Kitenyéztették igen candida. Nem élek sexuáis életet.


2015. máj. 29. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék sós vízben fürdeni hetente legalább 3-szor. Illetve pluszban 2 hétig innék ezüst kolloidot (3x1 teáskanál - kicsit a szájban tartva, mert a nyálkahártyáról szívódik fel nagyon jól). A só is gombaölő. Egy próbát megér!
2015. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És ezen kezelések után helyreállítottad a hüvelyflórádat valamilyen hüvelyflóra helyreállító készítménnyel?

Milyen fehérneműt hordasz? Azokat milyen hőfokon mosod?

Szedsz fogamzásgátlót netán?

Egyáltalán tenyésztéses vizsgálattal állapították meg, hogy milyen kórokozó van minden esetben?

Mert ha elmész orvoshoz, csinálnak tenyésztéses vizsgálatot és arra kezelnek és olyan mennyiségben, ahogy szükséges, utána helyreállítod a hüvelyflórádat, nem szedsz fogamzásgátlót (mert valakiknél az pont kihozza), a fehérneműidet, törölközőket magas hőfokon (60 fokon) mosod és pamutból készült fehérneműt hordasz, akkor nem valószínű, hogy állandóan visszatérő hüvelygombád lesz.

2015. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Joghurtos tampon?? Ilyet én még nem is hallottam.


Amúgy nem tudom a megoldást, főleg, hogy ennyi mindent leírtál. Egyik barátnőm candida diétát csinált anno, és igyekszik tartani is a mai napig. Akkoriban 2 vagy 3 orvosnál is járt, az övé is makacs volt. A diétát látom írtad te is. Gondolom,erre gondoltál,hogy csináltad.


Az ezüst kolloid jó lehet. A húgom használta, azt mondta neki nem vált be,de hátha neked be fog. Próbáld ki, azért jó dolgokat írnak róla.

2015. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen hát 90 fokot kapnak, azt elfelejtettem irni hogy menstruáció után 15 nap múlva jön elő mimden egyes hónapba. Nem szedtem soha fogamzásgátlót, igen használtam flóra visszaállitás is volt. Mindig kb 5x tenyésztettek. Nem is megyek vele dokihoz mindent kiprobáltam már.
2015. máj. 29. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Tampon, tanga, illatosított intim tisztálkodók? Ezeket is elfelejtetted?

A diétát tartod is, vagy csak "kipróbáltad"?

2015. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!