Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alkalmazott már valaki citromk...

Alkalmazott már valaki citromkúrát a menstruáció eltolására?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy van e valaki akinek bevált és ha igen, akkor pontosan hogyan csinálta? Nekem sajnos ebben a hónapban nem sikerült,sőt egy nappal előbb jött meg tőle! 2-3 citrom levét ittam meg plusz 1500mg-os C-vitamint is szedtem! Nagyon el szeretném tolni a mensim egy 4-5 nappal!
2015. máj. 31. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Így célzottan is használta a húgom, illetve véletlenül is.

Előfordult ugyanis hogy hetekig sok citromos vizet ivott (fogyni akart...) és ezzel kb egy hetet késett neki. Nem vitamint szedett, csak citromlevet tett vízbe és azt itta. Még csak nem is igazi citromból hanem üvegeset, amit teához szoktak tenni. Napi 3-4 pohárral. Túlzásba ne vidd, a gyomornak nem jó a túl sok citromos víz!

2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia kedves válaszoló!

Nagyon köszönöm ,hogy írtál,mert így ez egy kis bizakodásra ad okot!Ebben a hónapban ugyan nem jött be,de ahogy elmúlik a menstruációm, úgy azonnal belekezdek!

Köszönöm!

2015. jún. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!