Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki egyszerűen képtelen...

Ha valaki egyszerűen képtelen az orgazmust elérni, annak lehet szervi oka?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, több férfival is voltam (szám szerint kb. 10) de egyszerűen sosem sikerült elmenni, bárhogy próbálkoztunk, magamban sem ment. Sőt sokszor előfordul, hogy mikor nagyon felizgulok megfájdul nagyon a hasam, és ettől aztán elmegy a kedvem az egésztől. Mit gondoltok, lehet ennek szervi oka? (Tudom, hogy nem csupa orvos szaladgál itt, de hátha tapasztalt valaki hasonlót)
2015. jún. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az előző partneremmel nekem sem sikerült, bárhogy próbálkoztunk... A mostanival viszont összejött.

Megtaláltad már a G-pontodat?

Ha nem is hüvelyben, de csiklón keresztül sem tudsz elérni magadnak sem orgazmust?

2015. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom, hogy az lenne-e a g pont amit én gondolok, de ha igen, akkor se azon se csiklón se semmin keresztül, nagyon kivagyok már ettől :S
2015. jún. 1. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogyan lehet. A G-t valahogy úgy tudnám magyarázni, hogy felnyúlsz a hüvelyedbe és nagyjából félúton a kifelé eső részen kellene hogy legyen.

Olyat még nem hallottam, hogy valaki csiklón nem tudok elélvezni, csak a hüvelyiről... Esetleg próbáld meg kicsit jobban széthúzni a kisajkaknál, hogy jobban hozzáférhess.

2015. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hidd el, próbáltam én ezerféleképpen. Igazából az van, hogy ha a nagyon felizgulok, akkor egy idő után nagyon érzékeny lesz a csiklóm, és rossz érzés lesz, meg mint írtam, sokszor ilyenkor fájdalmat érzek különböző pontokon... Eért gondoltam, hátha valami szervi oka van
2015. jún. 1. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Értelek. Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem az nem normális, ha annyira érzékennyé válik a csikló, hogy már fáj. Orgazmus után szokott olyanná válni, de akkor természetes. Esetleg nőgyógyászt meg lehetne kérdezni (akár online) hátha többet tud segíteni.
2015. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem se tűnik normálisnak!! De gondolom az feltűnne, ha orgazmusom lenne, és azért lenne utána olyan érzékeny... :D (Legalábbis remélem oO)

Lehet tényleg jobb ötlet lenne egy dokihoz elnézni (pl nem tudom lehet-e összefüggés, de cisztáim vannak, majd rákérdezek, csak félek, hogy hülyének néznek)

2015. jún. 2. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress női orvost és vele próbáld ezt megbeszélni és ne férfi orvossal!
2015. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!