Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális mensturáció vagy nem?

Normális mensturáció vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma nagyon erős görcseim voltak, ezért feltettem egy tampont hogy megelőzzek mindenféle meglepetést. Pár órával később már nem görcsöltem, és ki akartam cserélni a tampont, mert biztos voltam benne hogy már vérzek. Amikor kivettem, akkor nem véres volt, hanem mintha inkább gennyes lett volna. Barnás-sárgás sűrűbb folyadék volt a tamponon, de csak az egyik oldalán. Ez szerintem nem normális. Lehet csak alvadt vér volt, de honnan? Még sosem volt semmilyen jellegű szexuális kapcsolatom, és utoljára januárban voltam nőgyógyásznál, amikor minden rendben volt. Nincs semmilyen más panaszom, csak a nagyon erős görcsök (emiatt mentem dokihoz anno)
2015. jún. 1. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!