Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Normális...

Mitől lehet ez? Normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja vannak ilyen tüneteim. Olyan jellegű fájdalom, mint amikor megjön, csak épp sokkal gyengébb, inkább csak kellemetlen, mint fáj. Emellett nekem menstruáláskor hasmenésem szokott lenni, ez az érzés is megvan, hogy vécére kell mennem. Tehát kb. ugyanolyan tüneteim vannak, mintha menstruálnék, csak sokkal enyhébben. A vérzésem teljesen rendben van, mindig időben megjön, a vér is a szokásos mennyiségű. Nemi életet nem élek. Ovulációs fájdalomról már hallottam, de nem hiszem, hogy ez lenne a bajom, mert nem csak a ciklus közepén, hanem gyakorlatilag bármikor előjöhet ez a probléma, most pl. 22-én jött meg utoljára, és az utóbbi pár napban már megvoltak ezek a tüneteim.
2015. jún. 3. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem normalis!!

Menj orvoshoz!:)

2015. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!